Αποχαιρετιστήρια γιορτή 2016-2017

Δείτε φωτογραφίες από την αποχαιρετιστήρια γιορτή που διοργάνωσαν ο Σύλλογος Γονέων και ο Σύλλογος διδασκόντων του σχολείου μας στην «Ηω», στο Βροντάδο! Τα παιδιά παρουσίασαν το θεατρικό δρώμενο «Η αλληγορία της Άμαξας», Χορέψαμε, φάγαμε, γελάσαμε, συγκινηθήκαμε!

Ο Σύλλογος γονέων μοίρασε σε κάθε παιδί από ένα αποχαιρετιστήριο cd με αναμνηστικές φωτογραφίες ? βίντεο από τα έξι σχολικά έτη που πέρασαν!

Τέλος ο διευθυντής του σχολείου αποχαιρέτησε τους μαθητές με το τραγούδι του Διονύση Σαββόπουλου «Μην πετάξεις τίποτα».

Συγχαρητήρια στα παιδιά, στους γονείς και στους εκπαιδευτικούς που διοργάνωσαν την εκδήλωση! Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλή πρόοδο στα παιδιά που θα φοιτήσουν στο Γυμνάσιο από το Σεπτέμβρη!